8 Mayıs 2008 Perşembe

Bahar gelmiş Marmaraya

Evet, evet bu sefer geldi :D

İçimden küfür ede ede okula varmıştım ki Didem'in kurduğu cümle bütün günümü aydınlattı, hayatıma bir güzellik kattı. Cümle neydi?
"Pazartesi Bilge geliyomuş söyleşiye"
:D (aslında küfür falan etmiyordum, beceremem, haz etmem falan. Sadece okulun iğrençlikleri üzerine kendi kendime konuşuyordum.)

Bilgecim okuluma geliyor beee :D
Marmara rock kulübü sizi seviyorum :D
Önce Ogün, sonra Bilge. Bana çalışıyorsunuz galiba siz :P
Yalnız şöyle bir sorun var :D
Programa göre pazartesi rock kulübü söyleşisinin konukları: Bilge Köse Balan ve Güven Erkil. Aslında isimler "Bilge Kösebalaban ve Güven Erkin Erkal" olacak malumunuz olduğu üzere. Acaba Japonlar onların da mı sahtesini yaptı :s Sony-sqny gibi :s

Epey zaman ne yapsam kime haber versem diye yerimde tepindim :) İnsan mutluluğunu paylaşmak istiyor :p

Sonra programa bakmaya devam ederken gözüme şöyle birşey ilişti.
"Genç Tema Kulübü sinema gösterimi"
Genç Tema'nın sinema gösterimi varmış gider miyiz deyince masada küçük bir kopma durumu oldu. Masadakiler hakkında bilgi verirsem neden koptuğumu anlayacaksınız.
sLn: Marmara Genç Tema Kulübü Başkan Yardımcısı
Elif: Marmara Genç Tema Kulübü Yönetim bilmem nesi. (unuttum onun fonksiyonunu :s )
Selda: Marmara Genç Tema Kulübü asil üyesi :D (asilliğini yiyiim :p )
Şu gördüğünüz insanların hiçbirinin olaydan haberi yok :D bugün programda görünce öğrendik :D
Yerimizi gençlere bırakmanın zamanı gelmiş :D Seneye görevini Didem'e devretmek istiyorum ama Didem Fransada olacak :/ pffff rock kulübü söyleşilerine kiminle gidicem beeeeen :'(

Çarşamba günü Ogünün konserine gitmedim. Gitmeyi çok istiyordum ama gitmedim. Neden olduğunu nasıl anlatabileceğimi bilmiyorum.
Bizim konserlere de gitme niyetim yoktu. Ama sanırım hatır için çiğ tavuk hesabı yapıp Nev konserine gidilicek. Yeni türkü de gitme ihtimalimiz olan konserler arasında. (biz Eda için "aşk yeniden"i söyleyeceğiz, o diyarbakırdan eşlik edecek. Gerçi ben olsam gitmem :D )
Eğer ambulans ayarlayabilirsek Gripin'e bile gidilebilir.

Dün epey düşündüm... Bir daha bir üniversite hayatım çok büyük ihtimalle olmayacak. (söz konusu olan ben olduğumda kesin konuşmaya tırsıyorum, ama bu bittikten sonra bir üni. daha okumaya niyetlensem bile azcık yaşlanmış olacağım...)
Hayat kısa, arkadaşlarla geçirilen her keyifli an büyük bir kazanç. Ayrıca hayatı kendime zindan etmek hiçbirşeyi çözmüyor... (Aslında çözeceğini umduğumdan değil, içimden böylesi geldiği için soyutlanmayı seçiyorum dünyadan...)

Ne yapacağım yine belli olmaz aslında... Dengesiz bir insan mıyım?
Yok canım ne alaka 8-)

1 kişi de demiş ki:

freudiye dedi ki...

denge derken??

Yorum Gönder

Var mı ekleyeceğin bir şey?