11 Mayıs 2008 Pazar

Pffffff

Tek ihtiyacım olan huzur demiştim ya zamanın birinde, bir de sağlığa ihtiyacım varmış :s

2 haftada bir düzenli olarak hastalanabiliyorum. Hafif atlatabilsem idare edeceğim ama ı ıh :s
Her hastalık hali de yaklaşık olarak bir hafta sürüyor.

İnsanlar kış boyu incecik kıyafetlerle dolaşırken ben bulabildiğim en kalın kazakları giyiyorum, ama o insanlar hasta olmuyor, ben hep hastayım.

Bir de hep olur olmaz zamanları buluyorum hastalanmak için. Son vize döneminde feci halde hastaydım mesela. Yataktan zorla çıkıp sınava gidiyordum, binbir zorlukla eve dönüp kendimi yeniden yatağa atıyordum.

Bu hafta da Marmara'nın şenlik haftası. Konserler çok da umrumda değil, sadece kendi kendime kızıp gaz vermem sonucu gitme kararı almıştım. Ama yarın Bilge gelecek ve benim için şenliklerin en önemli olayı Bilge'nin gelmesi. (Ünifeb organizasyonu hakkında kesin bilgi alamadığım için durum böyle, alınca Fenerbahçe ilk sıraya geçecek elbet :) ) Yarın bu şekilde gidip durmadan öksürmek istemiyorum orda :s

Dün gece saat 2 ve 3 arası 1 saat, sabah 11 ve 13 arası 2 saat olmak üzere toplam 3 saat uyuyabildim. 3 saat uyuyup kalkmaya alışkınım ama böyle karmakarışık olunca kötü oluyor :/ Bu geceki uyku durumum nasıl olacak bilmiyorum ama yarın sağlam olmalı ve okula gitmeliyim...

İnsan hiçbir şey yapmadan sürekli olarak yatınca tv'de ne var ne yoksa izlemeye başlıyormuş.
Dün gece ne var ne yoksa izledim. Var mısın yok musun izledim, gece Buffy vardı onu izledim, topuklu ayakkabılarıyla bütün vampirlerin canına okudu yine, kılıç belinden girdi karnından çıktı ama bana mısın demedi, 2 dk yattı, ardından hemen kalkıp savaşmaya devam etti. Sunnydale yok oldu ama dünya kurtuldu! Buffy o yaralı haliyle binanın üzerinden uçup otobüse atladı falan. Hayran kaldım.

Sabah da daha önce adını sanını duymadığım kanallarda sinema programları izledim, Paris Hilton'un yeni filmi girmiş mesela gösterime. Konusunu da anlatırdım ama halim yok. Sonra Jimmy Neutron'u izledim, falan filan.

Bir an önce iyileşmeliyim :s 24 saat tv izleyecek insan değilim ben :/

1 kişi de demiş ki:

freudiye dedi ki...

gözümün bebee paris hilton
saf, masum kendi halinde bi kız işte yaww
nen var kuzum
seveyim seni bağrıma basiim
bana yaptıın büyüler sana geri döndü gibi
kendine gel
bırak kurba bacağı solungaç yanağını (ay onlar ne be)
neyse kafiye oldu enazından
geçmiş olsun kuzuğğğğm

Yorum Gönder

Var mı ekleyeceğin bir şey?