10 Haziran 2008 Salı

Sevgili Johnny

Meraklıyım.
Evet fazlasıyla... Ama bu insanların kendi özellerini ya da başkalarıyla aralarında olanları merak etmek değil. Bana ne canım herkesin hayatı kendine.
Benim merakım daha farklı. İnsanların hakkımda "gerçekten" düşündüğü, hissettiği şeyleri merak ediyorum. Bahsi geçen insanın önem derecesiyle doğru orantılı olarak artan bir merak değil bu. Evet bazılarını daha çok merak ediyorum ama genel olarak herkesin hakkımda ne düşündüğünü feci şekilde bilme ihtiyacı hissediyorum.
Bir de arkamdan kimlerin ne söylediğini merak ediyorum :)
Bazı insanlar var, başkalarının arkasından ne kadar söverse sövsün yüzüne gelince "caaaaaaanıııııııııııım" diyor. Şimdi ben bu insan bana da aynı şeyi yaptığında samimiyetine nasıl inanayım :)
Biliyorum, birileri konuşuyor arkamdan ve merak ediyorum söylenenleri :D
(paranoyak sensin okur kişisi hıh ben paranoyak değilim, ben deli de değilim)

Bugün sınavda mektup yazdık. İngilizce hocam Gülerciğimin gözünde ultra derecede hanım, aklı başında bir kızım ben. Sevgi dolu bakışından hissediyorum beni sevdiğini :) (o arkamdan konuşmaz bak, kızarsa yüzüme söyler, o hissiyatı veriyor)
Gayet aklı başında bir mektup yazdım. 22 yaşında oturup Johnny Depp'e mektup yazmak anlamlı değil ama ne yapalım "hayran mektubu" istedi. Kime yazıcaktım başka :p
(Demir Demirkan'a ing mektup yazma fikri saçma geldi :) )

Aklımdan psikopatça şeyler geçmiş olabilir yazarken ama "oyunculuğunuzu çok beğeniyorum, son filminiz çok başarılıydı, Türkiyede çok hayranınız var, bekleriz sizi buralara, eski filmlerinizden şunları şunları seviyorum" tadında bir mektup oldu.

Halbuki hayran mektubu yerine sadece mektup yazın diyecekti bak neler yazıyordum o zaman 8-)
En son sevdiğiniz bir yeri tanıtın dediğinde çok feci şeyler çıkarmıştım 8-) Sabıkalıyım efenim bu konuda. Kesin bitirdikten sonra "vah yavrum, ben saraçoğlu aklı başında bir kız diyordum ama asıl manyak buymuş" demiştir :p Pişman değilim, yine olsa yine yaparım 8-)

Bu yaştan sonra fan mektubu da yazdırsa sevmekteyim kendisini.

0 kişi de demiş ki:

Yorum Gönder

Var mı ekleyeceğin bir şey?