16 Ekim 2008 Perşembe

Dedikodu gibi :))

"Çirkin Ördek" derlermiş Eva Longoria'ya lisedeyken. Çirkin olduğu için kendisiyle dalga geçilirmiş. (masal gerçek mi olmuş ne?!)

Şimdi şu fotoğrafa bakıyorum da bu kadının en çirkin hali bile ne kadar çirkin olabilir ki?!

Kadın milletini böyle haberler mutlu ediyor ama. (kendimden biliyorum) Bunu bilen basın da bu tür haberler sunuyor sıkça önümüze.

E bu kadın şu an dünyanın en güzel kadınlarından biri mi? Bence öyle! Bana ne lisedeyken ona çirkin ördek demelerinden. Ben kendisini görünce kıskançlıkla karışık bir özenme moduna geçiyor muyum? Eveeet!

Yine de ne bileyim mutlu da hissediyor insan gıptayla baktığı kadını da bir zamanlar birilerinin çirkin bulduğunu duyunca :)

Kadın psikolojisi böyle bir şey sevgili okuyucu :)

Kıskanırız, evet feci halde kıskanırız, hele bir de sevgilimiz/erkek arkadaşımız/aşık olduğumuz insan/hoşlandığımız insan vs. herhangi bir kadın için "güzel" derse o kadın baş düşmanımız haline gelir :D Söyler miyiz bunu karşıdakine? Aslaaaaaaaa! ama çok pis kıskanırız, fotoğrafını gördüğümüzde saçını başını yolmak isteriz, kusur arar dururuz :D Bulamazsak iyice kudurabiliriz :p (biz diyorum çünkü yalnız olmadığımı hissediyorum:)) )

Ah be güzelim,
bahsi geçen erkek kişisi seninle mi?
Evet.
Bahsi geçen kadın kişisine ulaşma imkanı var mı bizim esas oğlanın?
Hayır!
E o zaman bu neyin kıskançlığıdır :)

Kimseyi yargılamıyorum ya da eleştirmiyorum yanlış anlaşılmasın ben de böyleydim, böyleyim, muhtemelen böyle devam edeceğim hayatıma çünkü :D
Kendime sesleniyorum yazıda ;)

yine de cnbc-e dergi çalışanlarına bu haber için teşekkür ediyorum, Eva Longoria bir zamanlar çirkinmiş beee :) ya acaba aynı dizideki diğer bayanlar için de benzer haberler yapabilir miyiz :) İnsan iyi hissediyor biliyor musunuz :p

Aynı haberde bir de Gary Sinise var, 1973'teki haliyle 2008 arasındaki tek fark bir iki kırışık, onun dışında hiç bir değişiklik yok yüzünde. Bir de yaşla birlikte gelen karizması var ama ;) Tamam kadınlar daha çok değişirler zamanla, renk değiştiren saçlar, solaryum, makyaj vs. derken epey bir değişebilirler hatta. Ama geçenlerde birinin birkaç fotoğrafına baktım ard arda. 3-4 senede öyle çok değişmiş ki inanamadım. Kendi tarzını bulmaya çalışan bir kızdan bahsetmiyorum, kendisine hiçbir şey yapmayan bir erkek bahsi geçen ve inanılmaz değişmiş. Büyümüş! Tuhaf geldi o derece bir değişim... Gary Sinise aynı kalmış işte, o da tuhaf geldi :)

Cosmopolitan "yaşayan en seksi erkek" seçmiş Johnny Depp'i, daha doğrusu okuyucuların oylarıyla seçilmiş, en miyop halimle otobüsteki adamın gazetesinden okudum, daha doğrusu Johnny Depp'in fotoğrafını uzaktan tanıyınca gözlük takıldı, haber okundu :) Herkesin sevdiği kendine güzel, kimseyle bir yarışa sokamam kendisini, aşığım, Vanessa'yı zerre kadar kıskanmıyorum, hatta Johnny Depp'in karısı ve çocuklarına olan ilgisi-sevgisi benim ona olan ilgimi sevgimi de arttırıyor :-/ Özeniyorum belki. Seviyorum işte.

Bir de bugün tv'de bir reklama denk geldim, otomobil reklamı ama markayı hatırlamıyorum. Richard Gere oynamış reklamda, kendisini görünce markaya dikkat edememiş olabilirim :p 1949 doğumlu bir adam efendim kendisi, babamdan 7 yaş büyük, bense 22 yaşında bir insan evladıyım. O yaştaki bir adamı bu derece etkileyici bulmam tuhaf mıdır? Bahsi geçen Richard Gere ise tuhaf değildir. Saygımız sonsuzdur, severiz.

(cnm sıkkın biraz, ciddi yazı yazmak istedim, o kadar ciddi oldular ki korktum söylediklerimden. Sonra bu yazıyı buldum kayıtların arasında. Biraz eklemeler yaptım...)

4 kişi de demiş ki:

diamandi dedi ki...

bu mu çirkin :) bu çirkinse ben neyim yaa :D cinsiyet olarak aynı kefede olmasak bile :D ben neyim diyom :)

sLn dedi ki...

çirkinmiş işte zamanında, sonra gelmiş sihirli değnek değmiş falan derken ortaya böyle güzel bir ablamız çıkmış, saygı duyuyoruz :D

diamandi dedi ki...

saygı duyduk.. şuan da hemde tam şuanda :)))

AbRaXaS : Derman Akşit dedi ki...

evet güzel bir kadın ama eminim hala çirkin olduğunu düşünenler vardır. bu arada johnny depp'e aşığım ya çok karizmatik canım benim.
herneysem ya göz var nizam var şimdi güzele güzel demek gerek.
bir de şey vardı galiba, güzellik görecelidir. :p

Yorum Gönder

Var mı ekleyeceğin bir şey?