3 Aralık 2008 Çarşamba

Karıştım yine

Arabesk cümleler kurasım var bugün. Hani şu müzik kanallarında alt yazı olarak geçen mesajlar var ya, onların daha da beterlerini kurmayı istiyorum işte.

Yolda yürürken durmadan tanıdık birilerini arıyorum sağda solda. (birileri?)

Şu an dinlediğim şahane şarkının içinde "sensiz burada güneş doğmaz" diyor mesela. Arabesk cümlenin nerede nasıl kullanıldığı da önemli herhalde.

Dün gece rüyamda örümceklerle uğraştım bol bol, genelde tırsardım rüyamda bile ama bu defa örümceklere dokunduğumu gördüm, aklıma geldikçe delirecek gibi oluyorum...

Heroes'un yeni bölümünü indirip oyalanayım istedim, 11 saatten başladı, yavaş yavaş yukarı çıktı, indirmenin tamamlanmasına 1 gün var yazısını gördüm ilk defa. Şu an normale dönmüş gibi... Ama bu gece izleyemeyeceğim sanırım, film falan izlerim artık.

Playlistimde 897 şarkı var şu an, shuffle modu açık, Demir Demirkan şarkılarının tümünü seçip listeye attığımda birini listeden çıkarmak istedim (galiba ikisini) sonra "amaaan beee bu kadar şarkıdan onu mu bulacak" dedim. Onu buldu! Ruh halimde onun da etkisi olabilir.

Sonra yine aynı 897 şarkı içinden "hadi beni güldür"ü seçti. Bu defa da onu dinliyoruz işte.

Daha yolumuz var(mış)

Vardır tabi, olmaz mı hiç...

5 kişi de demiş ki:

Zeugma dedi ki...

Canım benim ya :)
Baen böyle inanılmaz şeyler üst üste gelir.
Her şey ,hatta herkesin seninle hesabı var gibidir.
Ama sen aşmışsın ,rüyaların bile katılmış işin içine..
Hayat bunun adı..Hepimizin oluyor.Benim de benzer yazım vardı isyanları oynadığım..
Ertesi gün ve daha sonraları bugünden intikamını alacaktır,üzülme..
Tüm güzellikler senden yana olsun:)

CaRtMaNtR dedi ki...

Heroes'un ilk eclipse bölümü güzeldi. ikincisi yani seoznun 11. bölümünü henüz bende izlemedima ama ilk bölüm kadar iyi değilmiş sanırım. Tabi bu arada 13. bölüm gibi Volume 2: Villans bitecek deniyor. O nedenle sonraki 2 bölüm önemli gelişmeler içerebilir. :D

Bu arada shuffle işinden ömrüm boyunca hoşlanamadım. Elektronik aletlerin bana gıcığı varmış gibime gelir. istediğim şarkıları bir türlü çalmaz, eğleneceğime stres yaparım vs vs vs :D

rebelon dedi ki...

senin canın sıkılıyor galiba çık dışarı biraz oksijen al.filmin inmesini bekleme al bi cd seyret hayat bekletmeye gelmez.canım kendine iyi bak,ruh hali bu bi öyle bi böyle işte.

pRncfRn dedi ki...

vuduukızı, ne oluyor yine yahu, iyisin mi?

sLn dedi ki...

@zeugma
hayatımda ne oluyorsa muhakkak yansır rüyalarıma :-/ galiba uyumayı da o yüzden sevmiyorum :(

@cartmantr
shuffle'ı kullanmayı bende sevmem normalde ama şarkı seçerken kendimi kaybetmişim, arada tek tek seçmeye üşenip tamamen listeye attığım albümler oldu. sonuç da bu işte :-/ sanki kasıtlı olarak seçiyor :s heroes bu sezona iyi başladı, berbat devam etti, birkaç haftadır iyi gidiyor. birazdan eclipse 2'yi izleyeceğim, umarım hayal kırıklığı olmaz :)

@rebelon
bu ara ya deli gibi durmadan gülüyorum ya da kendimi berbat hissediyorum, ortasını tutturmayı başaramıyorum yine :-/ neden böyle oldu bilmem...

@prncfrn
iyiyim de bir dengesizlik durumu var gibi :)gel-gitler yoğun bu ara..

Yorum Gönder

Var mı ekleyeceğin bir şey?