12 Şubat 2009 Perşembe

7 tanecik mi?

Yeni bir mim gelmiş, sevdiğimiz 7 tane blogu yazacakmışız ama ben 7'ye düşüremem ki şimdi sayısını :( Aklıma gelenlerin hepsini yazsam da, aman onu da yazsa mıydım, aman bunu nasıl unuttum gibi dertlerim tasalarım olmasa :) Muhtemelen unutacaklarım olacak ama ben aklıma gelenlerin hepsini yazacağım, artık sayı 17 mi olur 27 mi bilemem :)

Mim hem Antiparadigma 'dan hem de t.u.b.a. 'dan gelmiş, ikisine de çok çok teşekkür edip hemen kendi listeme başlıyorum. Linkleri eklemek için blog sayfalarını açarken bir de gribulut 'tan geldiğini gördüm, ona da teşekkür ederim :)


Unuttuklarım olduğunun farkındayım :-/ Yeri gelmişken bir şeyin daha açıklamasını yapayım. Takip ettiklerime eklediğim blogları günü gününe takip edemesem de google reader'dan muhakkak takip ediyorum. "O beni eklemiş, ben de onu ekleyeyim" diyerek takip ettiklerime eklediğim kimse olmadı. Ekleyenlerin bloglarına genelde göz atarım (göz atamadığım zamanlar da oluyor tabi) eğer blogunu seversem eklerim ben de :)

İsmi yazılan bloglar da kendi izledikleri blog listesini yazarak mime katılıyorlar efendim, dileyen yazabilir, istemeyen yazmayabilir tabi :) Şu kadar adres yazdım yine kimi unuttum kimi unuttum diye düşünüyorum. Blogrollümde adresi olan ya da takip listeme eklediğim bütün blogları seviyorum diyerek bitirelim yazımızı en iyisi :)

Not: blog linklerini eklerken epey karıştım, blog ismine tıkladığınızda başka bir blog açılabilir yani :)) Siz sırayla tıklayın, aradığınız blogu bulacaksınız :))

not 2: günlük blog turumu atarken bir de Witchie of stars'ın yazdığını gördüm, sanırım şımarıyorum artık :) Teşekkür ederim ona da :))

12 kişi de demiş ki:

talento dedi ki...

Öncelikle kendi blogumu listede bulduğum için teşekkürler. İzninizle listemi buradan aktarıyorum:

battlethepinkrobots.blogspot.com
osjb.blogspot.com
devrimderki.blogspot.com
trofolo.blogspot.com
nick-fallin.blogspot.com
raninimanini.blogspot.com
kingsantillana.blogspot.com
vliegendenederlander.blogspot.com
www.hayatimfenerbahce.com

şu an burada bulunma sebebimdir bu blogu sevmem, bakmayın listeye yazmadığıma...

CaRtMaNtR dedi ki...

Listeye alma için teşekkürler diyeceğim ama bu doğru bir teşekkür şekli tam emin olamadım :D

Neyse kendimi yazarken benzer insanlarında olduğunu farkedebildiğim için şanslıyım sanırım. Hatta inatla yazmama (benim gibi tembel bir adam ancak inatla iş yapar :D ) neden olay şeylerden biride budur :D

Bilgicelli dedi ki...

Merhaba selin,ben kendimi listede gördüğüm için sevindim,teşekkür ederim.Bir sorum olacak,sizde kendi listenizi yazabilirsiniz demişsiniz.Ben mim nedir tam olarak bilmiyorum.Yardımcı olursan bende bir şeyler yapmak istiyorum:)

sLn dedi ki...

@ Bilgicelli

Yazdığımız herhangi bir konuyla ilgili başka blog yazarlarının da yazmasını istediğimizde mim gönderiyoruz, aynı konu üzerine onlar da yazıyorlar.

Bu mimde de ismi yazılan bloglar kendi listelerini oluşturup yazıyorlar :)

sLn dedi ki...

@ Talento

Teşekkürler :)

@ Cartmantr
Bu mim biraz okuyucuların teşekkürü gibi oldu, aslında ödül gönderiyoruz beğendiğimiz bloglara, konu oydu ama ben her zamanki gibi azıcık saptırdım :D "Bu kadar güzel yazdığınız için teşekkür ederiz" konulu bir mim bu, o yüzden ben teşekkür ediyorum ismini yazdıklarıma :)) (kimi unuttum kimi unuttum diye düşünürken en çok okuduklarımdan bazılarının adreslerini yazmadığımı fark edip utandım :D )

melankolikdeli dedi ki...

ben o kadar güzel yazmıyorum ki :D yine de teşekkür ederim (:

kelebenk dedi ki...

canım benim beni de listeye layık görmen beni çok sevindirdi çok teşekkür ederim:)

NYG dedi ki...

teveccüğünüz efendim, teşekkürler...

buraneros dedi ki...

Sevgili Selin;hiç bir yazını kaçırmazken nasıl olduysa bunu atlamışım:))Kalbi bu kadar kocaman bir blogun Blogrollunda olmak fazlasıyla keyif katarken; listende olmak elbette ayrı bir mutluluk...Bu gecikmişlik için özürle birlikte çok ama çok teşekkür ederim .Sevgiyle:))

beenmaya dedi ki...

önce daha yeni gördüğüm için özür dilerim eğer beni listeden çıkarmak istersen anlarım yai o derece yuh bana diyorum :)))

sonra da çok ama çok teşekkür ederim senin ödülünde hazır bende sevgimle...

sLn dedi ki...

@ Buraneros

Ben oyunun kurallarını bozdum, haber vermem gerekiyordu bütün bloglara aslında :)

@Beenmaya

Okumayı bu kadar çok sevdiğim bir blogu nasıl çıkarabilirim listemden :))

Ben haber vermedim, suç benim :))

Siminya dedi ki...

bugün mutlu olmaya ihtiyacım vardı, ve inatla mutluluk verecek uyuşturucu birşeyler aradım bir gramıda burdaymış, çektim oh teşekürler selin :)

Yorum Gönder

Var mı ekleyeceğin bir şey?