25 Haziran 2009 Perşembe

Ben (8)

*Ben cumartesi günü KPSS'ye gireceğim güya, niye gireceğimi bildiğimi pek söyleyemem. Sınav başvurusu zamanı kafamdan geçen şeyler farklıydı, şu an farklı, o zaman girmemin bir mantığı vardı, şu an yok. Ama yaptık bir hata, girelim görelim modundayız şu an.

*Ben güneş gözlüğü olayına uyuz oluyorum! Tamam anlıyorum göz sağlığımız için gerekli ama konuşurken iki dakika çıkarın da göz teması kurun benimle. Beni mi dinliyorsun yoksa sağdan soldan geçenleri mi kesiyorsun anlamıyorum ki ben!

*Ayrıca yüzün yarısını kaplayan güneş gözlüklerine de kılım. Tanımıyorum insanları. Boş boş bakıyorum yüzlerine, acaba bu X mi değil mi diye.

*Benim bir ara her yazımda X, Y, Z olurdu, bir süredir uğramıyorlar buralara, hüzünlendim bak.

*Feci acıklı şeyler geliyor bu ara aklıma, ama yazmak istemiyorum. Sonra geçiyor.

*101 sayfa çevirinin tamamını kelime kelime ezberleyebileceğimizi sanan hocama koca bir alkış istiyorum! Ezberleyince öğrenmiş mi olacağım acaba? Öyle mi düşünüyor sahiden..

*Kep töreninin ardından staj raporu yazdım, dün de sınava girdim. Ne sinir bozucu! E hani mezun olmuştum ben?!

*Bazı günler kendimi çok mutsuz hissediyorum, sonra geçiyor.

*Bir şeylerin yanlış olduğunu görüp de müdahale edememek çok zor! Çok iğrenç!

*Tatil için yapılacaklar listem oluşmaya başladı yine kafamda. Orayı burayı gezmekten çok hoşlanmıyorum, yaz aylarında sadece özledikçe Taksim'e gidiyorum o kadar. Epey sık oluyor bu özlemeler tabi.. Benim planlarım daha çok okunacak kitaplar ve izlenecek filmler üzerine oluyor. Başladım yapmaya. Hadi bakalım.

*Bütün yazı Dr. House'la geçirebilirim, evet bunu yapabilirim.

*Bazı insanları gördüğümde, var olduklarını hatırladığımda sinirlerimin bozulmasına engel olamıyorum. Ne fena bir şeydir bu da! Hani insan çevresindekileri, arkadaşlarını seçebiliyordu. Arkadaşımın yakını kontenjanından hayatıma dahil olan sevimsizleri atamıyorum ben hayatımdan! Hatta daha da kötüsü arkadaş kontenjanından hayata dahil olmuş ama artık orda bulunmasını istemediklerim de var. Onlara ne yapacağım?!

*Sinirliyim yine, belli oluyor mu çok?

*Tahammülsüzüm bir de.

1 kişi de demiş ki:

kIrmIzILI dedi ki...

evet evet bende bütün yazı dr.house ile geçirebilirim

Yorum Gönder

Var mı ekleyeceğin bir şey?