2 Temmuz 2009 Perşembe

Adieu!


Bu sefer gerçekten bitti!

5 senedir bize her türlü işkenceyi çektiren hocalarla, karnımıza ağrılar girmesine sebep olan sınavlarla, nefret ettiğimiz ve hiçbir şey anlamadığımız ama devam etmek zorunda olduğumuz derslerle ayrılma vakti!

En azından 2 sene gidip geleceğim muhtemelen çıkış belgesiydi, diplomaydı, sertifikaydı derken. Ama bitti, bitti işte, bitti..

Tuhaf bir his, sanki hiç bitmeyecek gibiydi. Aslında tuhaf değil, hiç bitmeyecek gibi gelen ne çok şey bitmişti di mi?

Ne hissetmem gerektiğini bilmiyorum. Sınavların bitmiş olması inanılmaz bir rahatlama hissini getiriyor beraberinde ama genel olarak ne hissetmeliyim ondan çok emin değilim. 5 sene önce kapısından içeri ilk girdiğimde "Burada okumalıyım" dediğim o okuldan mezun oldum bugün. Bu durumu en iyi anlatan kelime galiba "hüzün"..

Bütün dersleri geçtim, artık resmen mezunum!

Hoşça kal Marmara!

Gittim ben..

5 seneye dair iyi-kötü ne varsa aklımın bir köşesine kazıdım, hepsini aldım yanıma.

ve gittim...

6 kişi de demiş ki:

massimo dedi ki...

çıkış belgesi için en az 2 kere daha aşındıracaksın yolları ve hiç terlemediğin kadar terleyeceksin.

keşke hala marmara cafe de 15:30 da ki sınavı beklesem.

sLn dedi ki...

Çok büyük ihtimalle özleyeceğim ben de ama bir süre uzak durmak iyi gelecek sanırım :)

Bilgicelli dedi ki...

Tebrik ederim,okulu başarıyla bitirmeniz çok sevindirici.Bundan sonraki sivil hayatınızda bol bol mutluluklar dilerim çünkü mutlu olmadımı insan hiçbirşeyin değeri kalmıyor.Başarılar...

BlueSilence dedi ki...

Uzun süredir iş nedeniyle ortalıkta yoktum. Arada çok şey olmuş bitmiş :) Marmara'yı ben de özlüyorum. Ve geriye dönüp bakınca o hiç bitmeyecek gibi gelen seneler bitmiş, üzerine de zaman geçmiş oluyor. Bundan sonrası çok daha süratli. Hazırlıklı ol sLn :) Yine de geçmiş olsun ve umarım bundan sonrası için güzel bir hayat, gelecek seni bekliyordur.

Bu arada geçmiş olsun.

sLn dedi ki...

@ Bilgicelli

Çok teşekkür ederim güzel dilekler için :)

sLn dedi ki...

@ Blue Silence

Teşekkür ederim :) Bütün günümü Ata Eğitimle Yabancı diller arasında koşturarak geçirince daha şimdiden hissettirdiler bana öğrencilik günlerini özleyeceğimi :)) Marmara beni bırakmak istemiyor :)

Yorum Gönder

Var mı ekleyeceğin bir şey?