24 Eylül 2009 Perşembe

55!


Az önce Futbol Daima sayesinde haberdar olduğum bir şeyden ben de buralardan geçen Fenerbahçelileri haberdar edeyim istedim.


Denmiş ki:

Çoğunluğu kombine bilet sahibi Fenerbahçe taraftarları olarak; Fenerbahçe Yönetim Kurulu’nun kale arkası tribün biletlerine biçtiği 55 Liralık fiyatı protesto ediyoruz!

Localara ve/veya diğer pahalı tribünlerin kombine fiyatlarına yapılacak küçük bir düzenleme ile, aynı maddi fayda elde edilebilecekken, “yadsınamaz bir Türkiye gerçeği” olan dar gelirli kitlelerin, 55 Liralık biletle Fenerbahçe’den koparılmasını protesto ediyoruz!

Hemen hepsi çok başarılı birer işadamı olan yönetim kurulu üyelerinin bu basit matematik ve ticaret bilgisinden yoksun olmayacaklarını çok iyi bildiğimiz için, “zümre yaratmaktan” başka hiç bir amaca hizmet etmediği belli olan 55 Liralık biletleri protesto ediyoruz!

Kuruluşundan bu yana “Halkın Takımı” olduğu, diğer takımların kurucuları tarafından bile kabul edilen Fenerbahçe’nin halkından uzaklaştırılmasını protesto ediyoruz!

İşgal yıllarında top yekün savaş verip, kurtuluşa kavuşan halkın sahadaki gözbebeği olan Fenerbahçe’nin bu fiyatlarla, köklerine sırtını dönmesini protesto ediyoruz!

Twitter'dan takip ederiz derseniz:

http://twitter.com/55lira

2 kişi de demiş ki:

canarino giallo dedi ki...

duyarlı olmak,yaymak gerek...

daha 2 gün önce adını duydum 55lira.com'un
hiç bir fiziksel bağım olmamasına rağmen sahipleniyor ve Selin blogdaşıma teşekkür ediyorum

Üfürükten Prenses dedi ki...

Harbiden ya 55lira çok..
Çocuğunu,karısını alıp maaç gidemeyecek insan,üstelik bu krizde peahh..!

Yorum Gönder

Var mı ekleyeceğin bir şey?