30 Ocak 2010 Cumartesi

Tatil başlar...

Sonunda tatil!

6 ayın yorgunluğu 9 günde atılır mı, daha doğrusu o 6 ayda yapılamayan şeyler 9 güne sığar mı bilmiyorum ama hiç yoktan iyidir değil mi?

Yorgunum. Ama fiziksel yorgunluktan çok psikolojik yorgunluk var. Geçen 6 ayı bir düşündük de bugün, gerçekten epey şey yaşamışız. Anlatmaktan hoşlanmadığım için çok basit şeyleri abarttığım sanılsa da gerçekten aklımın almadığı şeyler gördüm. Ama iyi oluyor bir yandan. İnsanları tanıyorsun, başına gelebilecekleri görüyorsun falan filan...

Kafamda yine tatil için plan listesi oluşturdum ve her zamanki gibi o planların gerçekleşmeyeceğini biliyorum :) Olsun, plan yapmak yine de güzel bence!

Canımı sıkan şeylerden kendimi kurtarmam gerek. En azından aklımı biraz boşaltsam hiç fena olmayacak gibi. Tam tatil öncesi yine sinir bozucu şeyler olmuş olsa da artık umursamamaya alıştım sanki.

Böyle bir huyum var benim. Olan şeyler ya canımı çok fazla sıkıyor ya da hiç umursamıyorum. Ortası yok. Bir süre çok fazla sıkıldıktan sonra bir anda yoklarmış gibi davranmaya başlıyorum. İyi bir şey midir bilmem.

İstanbul'a gezmeye gelmiş turistler gibi her tarafı dolaşasım var yine :) Hemen planı programı yapmalı!

En sonunda dinlenebileceğim, ben mutlu olmayayım da kim olsun :P

4 kişi de demiş ki:

beenmaya dedi ki...

tatil mi dedin ne güzel geliyor kulağa hele bugün bile çalışıyorken ve hatta bütün gün ve gece çalışacakken :((

neyse sana iyi tatiller benim yerime de dinlen :)

a.nur... dedi ki...

İyi tatiller selinim:)

SirEvo dedi ki...

İyi tatiller efem bol bol dinlenin :)

ayşa dedi ki...

benim tatilimde 2 gün sonra başlıyor, sabırsızlıkta beklemekteyim kendilerini.. =D

Yorum Gönder

Var mı ekleyeceğin bir şey?