2 Nisan 2010 Cuma

Yardımmm

Bir çocuk arıyoruz.
Tahminen 8-9 yaşlarında bir erkek çocuğu, Hollywood yapımı bir korku filminde oynamıştı. Solgun bir yüzü var, gözlerinin etrafı mosmor. Üzerinde siyah bir giysi var. Eğer hafızam beni yanıltmıyorsa bir koridorda başını yana yatırmış duruyor filmin bir karesinde.

Başka bir karede de elinde battaniyeyle ya da havluyla gelip çocuğu elindeki şeye saran bir anne figürü var ama bu kısmı başka bir filmle karıştırıyor olabilirim. Yapılacak bir sürü işim var ama yaklaşık bir saattir bu çocuğun hangi filmde olduğunu bulmaya çalışıyorum.

Kimdir bu çocuk???

(bir filmde de denizci kıyafeti giymişti, aynı film olabilir. Yine hayaletimsi bir şeydi.)

8 kişi de demiş ki:

bosluk doldurmaca dedi ki...

ilk aklima gelen altinci his oldu :)

beenmaya dedi ki...

ah be güzelim biraz daha ipucu versene...

bu arada belki de bulmuşsunuzdur. bulduysanız haber veri bari :)))

cizgisiz defter dedi ki...

korku filmleri ile aram hiç yok..o nedenle olay ve kişileri biriktirecek bir deneyimim de olmadı. ama kayıp ilanını sevdiğim kişi ve mecralara ulaştırdım haber gelirse hemen ileteceğim :)

sLn dedi ki...

@ boşluk doldurmaca

Yok yok o değil, aklıma ilk gelenlerin hepsini kontrol ettim zaten gecenin bir yarısı :))

sLn dedi ki...

@ beenmaya

Çocuk gözümün önünden gitmiyor ama belirgin başka bir özelliği yok ki yazayım :) Küçük yuvarlak ve beyaz bir yüzü var, zayıf, kısa boylu, siyah giysili bir velet :) Dün gece rüyama bile girdi, deliriyorum sanırım :))

sLn dedi ki...

@ çizgisiz defter

Teşekkürler, her türlü ipucunu heyecanla bekliyorum :))

!reDanDark! dedi ki...

ya böle pörtlek gözlü ruh gibi bakan bi cocuk belirdi gözlerimin önunde bu tarifle ama hangi filmdi cocuk kşmdi hiç hatrlayamaıyorum.. :S

CaRtMaNtR dedi ki...

Omen olabilir yada Ring serisindeki ufaklık olabilir. Samara'nın peşinde olduğu hani. Birde Macualy Culkin'in kötüyü oynadığı bir film vardı. Üvey çocuk olarka girdiği ailedeki üvey kardeşi ile uğraşıyordu belki o olabilir. Aklıma bunlar geldi sadece.

Yorum Gönder

Var mı ekleyeceğin bir şey?