20 Ekim 2010 Çarşamba

Söyleyelim de içimizde kalmasın!

"10 kişiye söylemek istediğimiz 10 farklı şey" konulu bir adet mim var elimizde, kaynağımız şurası: http://baskabirininsorunu.blogspot.com/2010/10/mim-soyleyemediklerimizi-soyleyelim.html . beisa'ya teşekkür edip başlıyoruz yazmaya, bakalım neler çıkacak :)


* Bir grup insana: Sizle bir arada olmaktan nefret ediyorum!


* Bir insana: Hayatta en sevmediğin insan tipi nasıldır deseler direkt sana yönlendiririm görmeleri için. Bu tarife tam olarak uymaktasın!


* Başka bir insana: Ben aslında çabaladım ama sen görmeyi hiiiç istemedin. Dolayısıyla kendimi zerre kadar suçlu hissetmiyorum!


* Geçmişte kalmış iki insana: Size arkadaşım demeye utanıyordum. Çok şükür kurtuldum bundan :)


* Bizim bir arkadaşa: Hata yaptığını benden daha iyi biliyorsun ama ben söylediğimde kötü oluyorum. O yüzden ben de artık susuyorum!


* Çok eskide kalmış bir adet insana: İyi ki her şey bu şekilde olmuş.


* Bir önceki kadar olmasa da çok eskide kalmış bir başka insana: Çok güvendiğim ve karakterinden çok emin olduğum insanlar hakkında bile yanılma ihtimalim bulunduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim.


* Bir arkadaşa: Benim yaptığım şeylerin aynısını yaptığında, ikinci bir ben olmaya çalıştığında senden öyle nefret ediyorum ki anlatamam.


* Geçmişte kalamamış bir insana: Hani geçecekti, geçmedi bak!


Sabaha kadar yazarım sanırım böyle yaa hoşuma gitti :) Ama hastayım ve içtiğim ilaçlar beni uyumaya zorluyor yine. O yüzden bu kadarla kalsın şimdilik, sonra bir ara devam edelim bu işe.


Mim de Canan ve Lale'ye gitsin... Beisa'ya bu eğlenceli konu için bir kez daha teşekkür edip uyumaya gideyim :)

1 kişi de demiş ki:

beisa~ dedi ki...

ne demek, ben teşekkür ederim yazdığın için :) pek güzel olmuş; okuyan merak ediyor, yazan da rahatlıyor valla ya, arada yapmak lazım :p

Yorum Gönder

Var mı ekleyeceğin bir şey?