15 Şubat 2011 Salı

Hapşu!!!

Bir haftadır en çok yaptığım iş bu. Evde tembellik ederken gayet sağlıklıydım, evden çıkmam gerektiği an yine hasta oldum. Şimdi hasta hasta dolaşıyorum orada burada.


Antibiyotiklerin kötü olduğunu, grip ve nezleyi bol sıvıyla atlatmamız gerektiğini söyleyip duruyorlar ya TV'de, onları dinliyorum ve tüm gün elimde bardakla dolaşıyorum. Bakalım işe yarayacak mı.


Normal insanlar nezle olduklarında gün boyu burun silerler, selpaklar yetmez olur tuvalet kağıdı rulosuyla dolaşırlar ya, bende o yok çok şükür. Bendeki durum şu: Nefes alıp verdikçe burnum yanıyor, o zaman da gözlerim yaşarıyor. Sonuç: Tüm gün ağlamış gibi görünen bir adet Selin!


Daha da kötüsü şu birkaç gün içinde yüzden fazla insanla tanışacak oluşum. Ben onların isimlerini unutacak olsam da onlar bir tek benimle tanıştıkları için daha çok dikkat edecekler. Onlarda oluşturduğum ilk izlenim gerçekten muhteşem (!) olacak. :))

1 kişi de demiş ki:

beenmaya dedi ki...

geçmiş olsun çok. bende de durum benzer. akmayan bir burunun yanısıra sürekli ağrıyan eklem yerleri ve hiç bitmeyen bir hapşırık var...

Yorum Gönder

Var mı ekleyeceğin bir şey?